Zlatý sejf

Chcete mít své zlato střežené stejně bedlivě, jako zboží pro Českou národní banku? I toto vám jsme schopni nabídnout.

Bezpečnostní pravidla skladování vašich zlatých slitků ve zlatém sejfu jsou stejné jako ty, které používáme při skladování drahých kovů a zboží pro Českou národní banku. To samé platí pro investiční zlaté mince. I z tohoto důvodu je u nás máte pojištěny na 100% jejich hodnoty.
 

Je uskladnění zlata důvěryhodné?

Nakoupit zlato a nemít ho pod kontrolou? Mnoho našich klientů preferuje fyzické zlato právě z toho důvodu, že si na ně může sáhnout. U nás si nekupujete virtuální investiční fond, ale reálné zlaté investiční slitky.

Pokud u nás koupíte zlato a zvolíte možnost jeho uskladnění pomocí služby Zlatý sejf, nemusíte mít o něj žádné obavy. Stále jste jediným vlastníkem konkrétního slitku či mince. Dokladem toho, že vlastníte fyzické, nikoliv virtuální zlato je unikátní výrobní číslo slitku, které uvidíte ve svém Zlatém kontě. U mincí je identifikace zajištěna uskladněním v bezpečnostní schránce opatřené plombou s unikátním bezpečnostním kódem.

Registrujte se a získejte své Zlaté konto se službou Zlatý sejf.
 

Co uskladněním ve Zlatém sejfu získáte?

Uskladněné investiční zlato je vysoce likvidní. Při výkupu zlata odpadá transport od majitele k obchodníkovi. Pomocí Zlatého konta lze u nás uskladněné zlato odprodat jedním kliknutím myši.
 

Pokud se chci přesto přesvědčit na vlastní oči?

Není nic jednoduššího, než nás navštívit v Jablonci nad Nisou. V ceně služby zlatého sejfu máte samozřejmě možnost nechat si své zlato předvést. Stačí jediné, zaslat přes své Zlaté konto žádost o návštěvu České mincovny respektive její vnitropodnikové prodejny v Jablonci nad Nisou. Zlato vám z trezorové místnosti vyskladníme na předem domluvenou hodinu.
 

Zlatý sejf vám garantuje

  • Vlastnictví fyzického zlatého slitku nebo mince
  • Uskladnění ve špičkově zabezpečené trezorové místnosti
  • Pojištění zlatých slitků a mincí na 100% hodnoty