Zlaté konto

 
Registrace do Zlatého konta ČM AURUM

Se Zlatým kontem přichází nový rozměr investování do zlatých slitků a mincí. S jeho pomocí můžete během okamžiku nakoupit za aktuálně platné ceny. Stačí jen nahrát finanční prostředky na vaše konto, a pokud zlato dosáhne požadované ceny, stane se nákup otázkou jednoho kliknutí myši. Nemusíte čekat na vyřízení bankovního převodu a na fixaci ceny, která může být druhý den vyšší.

Stejně tak prodej a připsání prostředků zpět na váš účet může být jednodušší a podstatně rychlejší, pokud máte Zlaté konto a využíváte bezpečného uskladnění investičních slitků a mincí v trezorech České mincovny. Spojujeme tak výhody fyzického držení zlata s vysokou likviditou.

 

Zlaté konto si založíte bezplatně

Je to jednoduché, po uskutečnění registrace vám zašleme smlouvu a zároveň aktivujeme vaše Zlaté konto. V tomto okamžiku můžete ihned nakupovat investiční slitky a mince bankovním převodem nebo platbou kartou nebo si založit Spoření ve zlatě. Po obdržení podepsané smlouvy rozšíříme vaše konto o možnost nahrání finančních prostředků a on-line platbu za aktuální cenu zlata, služby Zlatý sejf, Zlatý certifikát a další. To vše zdarma a bez poplatků.


Zlato se stává likvidnější

Likvidita je schopnost investice přeměnit se za přijatelných podmínek zpět do finančních prostředků. Obchodování s investičním zlatem má svá specifika. Platíte předem a nakupujete za ceny platné v momentě, kdy obchodník přijímá platbu na účet. Pro výkup zlata je třeba navíc dopravit slitek k obchodníkovi, který vykupuje za cenu platnou v okamžiku přijetí zlatého slitku.

Se Zlatým kontem se celý proces redukuje na pouhé poklepání myší. On-line nakupujete i prodáváte, a to za ceny platné v okamžiku uskutečnění transakce.

Individuální investování nad zlato

Na trhu existuje mnoho firem, jež mají svůj obchodní model postavený na kolektivních investicích do zlata. Nákup velkých investičních slitků je pro obchodníka výhodný a přináší mu finanční úsporu. V v případě insolvence či exekuce kohokoliv ze spoluvlastníků takového slitku se však dostáváte do bezvýchodné situace.

Naše společnost Česká mincovna vám nabízí obchodní model založený výhradně na individuálním investování. U nás jste výhradním vlastníkem každého slitku či investiční mince. Ověření probíhá pomocí unikátního výrobního čísla, které má každý slitek na sobě vyraženo. Případně pomocí unikátního bezpečnostního kódu plomby, kterou je uzavřena každá bezpečnostní schránka s mincemi.
 

Dvacet let zkušeností

Provozovatelem tohoto portálu je Česká mincovna, která v roce 2013 slaví dvacet let působení na trhu s drahými kovy. Od svých prvopočátků spolupracujeme s Českou národní bankou – razíme oběžné a pamětní mince pro český stát. Abychom mohli být dodavatelem ČNB, musíme splňovat nejpřísnější bezpečnostní standardy, které prostřednictvím ČM AURUM nabízíme i Vám.
 

Zlaté konto - vše na jednom místě

  • Chcete jednorázově investovat do slitků, či investičních mincí?
  • Chcete si založit spoření ve zlatě a jednou za měsíc nebo půlrok naspořenou částku proměnit v investiční zlato?
  • Chcete si zlato vyzvednout a mít ho uložené ve svém trezoru nebo ho chcete ponechat v naší trezorové místnosti pomocí služby Zlatý sejf?
  • Chcete získat Zlatý certifikát podložený reálným zlatým slitkem?
  • To vše a mnoho dalšího Vám nyní umožní jedna jediná aplikace – Zlaté konto

Založte si ihned své zlaté konto, je to snadné a velice výhodné.

Zlaté konto zahrnuje i osobní poradenství

Nedozvěděli jste se, co potřebujete? K dispozici jsou Vám naši vyškolení poradci. Kontaktujte je na bezplatné telefonní lince 800 225 228. Pokud preferujete osobní schůzku, můžete se s nimi setkat v naší pražské pobočce v pasáži České národní banky spojující ulici Na Příkopě se Senovážným náměstím. Přečtěte si detaily o osobním poradenství.
 

 Zlaté konto - registrujte se a spořte si na zlatou cihlu!