Co Vám nabízíme

Značka ČM AURUM, investiční portál www.cm-aurum.cz a služby nabízené pod značkou ČM AURUM jsou zcela zásadním počinem České mincovny. Zvýšený zájem tuzemské veřejnosti o investiční zlato nás vede k představení unikátní značky, která nabízí nejširší portfolio služeb spojených se zlatým investováním na českém trhu.

Přinášíme Vám pohodlné investování v prostředí Zlatého konta - aplikace podobné elektronickému bankovnictví, pomocí které můžete jednoduše spravovat své zlaté portfolio. V naší kamenné pobočce jsou Vám k dispozici školení investiční poradci, volat můžete na bezplatnou telefonní linku 800 225 228.


Proč zvolit ČM AURUM?


Důvěryhodnost

V oboru, ve kterém působíme, je důvěryhodnost jednoznačně na prvním místě. ČM AURUM je provozováno Českou mincovnou, která svůj kredit opírá o dlouhodobou spolupráci s Českou národní bankou. Již takřka dvacet let splňujeme řadu přísných kritérií, bezpečnostních norem apod., tento vysoký standard nyní nabízíme i Vám.


Individuální investování

U nás vždy vlastníte konkrétní zlatý slitek, který lze identifikovat pomocí unikátního výrobního čísla. Pokud u nás máte uskladněné zlaté investiční mince, probíhá identifikace pomocí plomby s unikátním kódem, kterou je opatřena bezpečnostní schránka s mincemi.


Zlaté konto

Přicházíme s konceptem, který si bere inspiraci z bankovního světa. Všechny produkty a služby jsou Vám k dispozici v prostředí Zlatého konta. Zakládáme si na přehlednosti a jednoduché obsluze. Vaše zlaté investiční portfolio máte k dispozici na jednom místě.


Vysoký standard uskladnění
Pokud chcete mít své zlato maximálně zabezpečené, dokážeme vám to nabídnout. Bezpečnostní parametry skladování slitků a mincí našich klientů jsou stejné jako parametry, které používáme při skladování drahých kovů a zboží pro Českou národní banku. I z tohoto důvodu si je můžeme dovolit pojistit na 100 % jejich hodnoty.

Prodej i výkup zlata online

Založením Zlatého konta na ČM AURUM získáte jedinečnou šanci nakupovat a prodávat zlato online. Zapomeňte na čekání na fixaci ceny. Stačí jen nahrát odpovídající finanční částku na své Zlaté konto a v momentě, kdy se cena dostane na požadovanou hladinu, uskutečnit online nákup. Cena bude fixována okamžitě za aktuálně platnou tržní cenu.

To samé platí pro výkup Vašeho zlata u ČM AURUM. Investiční zlato uskladněné u nás získává vysokou likviditu. Při výkupu odpadá transport od majitele k obchodníkovi a v prostředí Zlatého konta lze takto uskladněné zlato odprodat rychle a pohodlně online.