Jak nakupovat

Je to docela jednoduché. Nakupovat lze jak jednorázově bez registrace, tak po registraci na našem webu v prostředí Zlatého konta.

Nákup bez registrace

Jednoduše a rychle lze nakoupit investiční zlato přímo z e-shopu České mincovny. Na titulní straně ČM AURUM klikněte na odkaz Přejít na e-shop a budete přesměrováni na stránky České mincovny přímo do sekce investiční zlato. Zde můžete vybírat z produktů osvobozených od DPH – zlatých investičních slitků, zlatých mincí světových mincoven a Smart mincí z produkce České mincovny. V jednotlivých kategoriích e-shopu můžete vybírat i z dalších produktů České mincovny – pamětních a dárkových mincí a medailí z drahých i obecných kovů.
Bez registrace ve Zlatém kontě nebudete moci využít služeb Spoření ve zlatě a Zlatý certifikát. Pokud máte zájem o tyto služby a chcete navíc využívat výhod nákupu investičního zlata on-line, stačí vyplnit jednoduchý formulář a zřídit si u nás Zlaté konto.

Nákup přes Zlaté konto

Založením Zlatého konta získáváte unikátní nástroj pro správu vašeho zlatého portfolia. Zlaté konto slouží k nákupu investičních produktů a služeb online. Pro zřízení Zlatého konta klikněte v horním menu titulní stránky ČM AURUM na „Přihlásit“ a ve vyskakovacím dialogu klikněte na Nová registrace. Zde vyplníte jednoduchý formulář se všemi potřebnými údaji. Po odeslání formuláře bude váš požadavek zpracován a poštou obdržíte smlouvu, na základě které vám bude Zlaté konto aktivováno. Více o nakupování v prostředí Zlatého konta, VOP a ceník ČM AURUM najdete v jednotlivých kapitolách Podpory zákazníka.