Investiční zlaté mince

Chcete investovat do zlata a hledáte alternativu ke zlatým slitkům? Zkuste investiční mince s rostoucí hodnotou v čase. Investiční zlaté mince jsou tradiční a oblíbený nástroj tisíců investorů na celém světě.

Otevřete si u nás Zlaté konto a pořiďte si zlaté investiční mince.


V investiční zlaté minci získáte kus tradice

Zlaté mince byly používány již ve starověku. Málokterá jiná komodita se jim vyrovná. Vynikají dlouhodobou schopností uchovat hodnotu, stejně jako zlatý investiční slitek. Co je od slitků odlišuje, je nominální hodnota, za kterou emitent (centrální banka) garantuje jejich odkup. Emitent také vždy ručí za jejich pravost.
 

Investujete bez DPH a v libovolné výši

Pokud uložíte své úspory do zlatých investičních mincí, nehradíte z jejich nákupu žádné DPH. Investovat můžete v libovolné výši. Nabízíme mince od 1/20 trojské unce (1,55 gramu) až po jednu trojskou unci (31,1 gramu). Cenově jsou zlaté investiční mince srovnatelné se zlatými slitky. Likvidita těchto investičních mincí je vysoká, jejich výkup provádí většina obchodníků se zlatem.
 

U nás nakoupíte nejznámější zlaté investiční mince

Česká mincovna je distributorem renomovaných světových mincoven. V nabídce máme rakouskou investiční minci Wiener Philharmoniker, kanadský Maple Leaf nebo australský Kangaroo. Nabídku pravidelně doplňujeme o aktuální tituly.
 

Hledáte něco unikátního? Zkuste Smart mince.

Od roku 2011 disponujeme licencí novozélandské mincovny. Jsme schopni vám nabídnout vlastní investiční mince osvobozené od DPH. V naší nabídce je najdete pod zavedenou obchodní značkou Smart mince. Tyto Smart mince vám nabízíme ve srovnatelné cenové úrovni jako zahraniční investiční mince. Oproti zahraničním investičním mincím a slitkům se Smart mince liší především:

  • nízkým nákladem
  • hodnotným uměleckým zpracováním
  • vyšší výkupní cenou

 

Smart mince jsme poprvé představili v roce 2011. Od té doby si je zakoupili stovky investorů. Podívejte se, jaké jsou jejich hlavní přednosti.

Vrchol nabídky - kilogramová Smart mince Good Queen Anne vyšla v nákladu pouhých 150 ks a je dílem Luboše Charváta, předního českého autora pamětních mincí emitovaných Českou národní bankou.

Pořiďte do svého portfolia investiční zlaté mince a uchovejte své finanční prostředky v komoditě, jenž roste na své hodnotě.
Založte si své Zlaté konto.